O naszej firmie

Szanowni Państwo!

Nasza firma świadczy usługi podnośnikami koszowymi o wysokości od 20 do 53 metrów.

Podnośniki koszowe wynajmujemy do wszelkich prac na wysokości.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych z wykorzystaniem podnośników koszowych.

Obecnie posiadamy kilkanaście podnośników koszowych o różnych konstrukcjach, parametrach i wysokościach roboczych,co zapewnia bieżący dostęp do świadczonych usług oraz zawsze gwarantuje Państwu wykonanie zleconej pracy.

Usługi wynajmu podnośników koszowych świadczymy całodobowo na terenie całego kraju. Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo.

Wszystkie nasze podnośniki posiadają certyfikaty Urzędu Dozoru Techniczego dopuszczające do pracy a sprzęt jest obsługiwany wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów.

Dla Państwa wygody i oszczędności czasu modernizujemy sprzęt inwestując w nowoczesne urządzenia, tak aby sprostać potrzebom oraz spełnić Państwa oczekiwania.

Wszystkie nasze podnośniki koszowe posiadają zdalne sterowanie oraz obrotowe kosze robocze, co bardzo ułatwia i przyspiesza usługi podnośnikami.

Świadczymy wynajem podnośników koszowych w całym kraju ale głównie jest to Warszawa, Marki, Kobyłka, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Sulejówek, Halinów, Okuniew, Radzymin, Wesoła, Stara Miłosna, Pruszków, Otwock, Józefów, Piseczno i wszystkie okolice Warszawy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i wynajmu podnośników koszowych